admin lip/ 10/ 2020 | 0

Z dnia na dzień coraz szersze grono przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie księgowości w sposób elektroniczny. Rozwiązanie to cieszy się taką popularnością, ponieważ nie wymaga zakupu żadnych dodatkowych sprzętów, jak również jest dostępna z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do Internetu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze księgowości online?
– informacje na temat systemu, na którym prowadzona będzie księgowość,
– polityka bezpieczeństwa w danej firmie,
– sposób przechowywania danych firmowej księgowości,
– sposób stosowania się do RODO,
– warunki nawiązania współpracy, jak również ewentualnego rozwiązania umowy.

Warto mieć na uwadze, iż decydując się na księgowość, na przedsiębiorcy wciąż spoczywa kilka istotnych obowiązków, spośród których wymienić możemy m.in. odpowiedzialność na prawidłowo złożone dokumenty, terminowe przekazanie dokumentów, jak również przekazywanie podmiotowi zajmującemu się księgowością wszelkich istotnych informacji i zmian.

Dodatkowo przed podjęciem współpracy warto zapoznać się z informacjami odnośnie wszelkiego rodzaju dodatkowych usługach, które oferuje dane biuro. Często to właśnie usługi dodatkowe stanowią decydujący czynnik, który przemawia za podjęciem współpracy.

W związku z tym, zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz całkowite bezpieczeństwo powierzanych nam danych.